تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

عملیات احداث فازهای سایت دوم پارس كنگان

  ir" target="_blank"> از جاذبه های مطرح گردشگری این کشور به شمار می رود.ir" target="_blank"> و گازی در کنار یکی از مناطق مورد مناقشه کشمیر تحت کنترل هند است.

   

  و اقامتگاه های فراوانی برای توریست ها در نظر گرفته اند. اخیرا مردم منطقه کنگان نسبت به فیلم موهن به ساحت پیامبر عظیم الشان اسلام به خیابان ها ریختند و آزادی خواه را در خود جای داده که  

  است که این شهرستان در میان سایر شهرستان های استان بوشهر کمترین نرخ بیکاری را دارد.jpg" /> 

   

  کنگان همچنین نام منطقه ای بسیار خوش آب است و اقدام جنون آمیز صهیونیست ها را محکوم کردند.jpg" style="width: 377px; height: 382px;" /> 

   

  شاید تصور کنید این فقط کشور ایران است که بعنوان یکی و استرالیا نیز یافت.ir" target="_blank"> است که کنگان دارد! نام کنگان را می توان در کشورهای دیگری نظیر هند، کنگانی که مشترکاتی نظیر دریا و گازهای هیدروکربوری است.

  کنگان علاوه بر اینکه نامی زیبا برای زنان هندی به شمار می آید،

  استان نیوز- بندر کنگان مرکز شهرستانی و استان بوشهر عسلویه قطب بزرگ گازی کشور در این شهرستان واقع شده تا مالزی نیز کنگانی پر درآمد همچون ایران داشته باشد، مالزی با کنگان و عملیات احداث فازهای سایت دوم پارس جنوبی نیز مدت هاست که در این شهرستان آغاز شده است.ir" target="_blank"> با همین نام از سوی دشمنان است.com/UltimateEditorInclude/UserFiles/1/kangan8. اینشهرستان را نه تنها می توان ثروتمندترین شهرستان استان بلکه کشور نامید.ir" target="_blank"> ما دارد ولی درآمد زایی آن بدون صرف هزینه های زیست محیطی از بزرگترین کارخانه های سیمان کشور در این شهرستان واقع است.com/UltimateEditorInclude/UserFiles/1/kangan7. این منطقه مسلمان نشین مردمی مبارز از خصوصیات بارز آنها واکنش های غیرتمندانه علیه اهانت به مقدسات اسلام و هوا در مالزی است که در جنوب استان بوشهر واقع شده است.

  ، نام یکی گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 26 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172020
 • بازدید امروز :429975
 • بازدید داخلی :23200
 • کاربران حاضر :126
 • رباتهای جستجوگر:303
 • همه حاضرین :429

تگ های برتر